Wytworna i współczesna moda dla pań dojrzałych
50-tka na karku to najlepszy czas do ponownej oceny osobistej garderoby.

o kobietach

Nasze ciała, twarze i styl życia zmieniły się na powierzchni dziesięcioleci. Niemniej jednak nasze wybory traktujące mody nie zawsze za tym nadążały. Mimo to zapomnij o sztywnych zasadach! Potrzebujesz tylko kilku dyrektyw, aby mieć idealny styl oraz czuć się przyzwoicie we własnym, dojrzałym ciele. Poniżej znajduje się główna lista podstawowych wskazówek dla kobiet, które pragną w tym wieku wyglądać elegancko, energicznie, młodzieńczo i właściwie.

Co powinno się odnaleźć w szafie kobiety dojrzałej?
Mroczne jeansy, najprzyzwoiciej ze średnim stanem z obszywanym brzeżkiem pozostawiającym miejsce na botki to must have – tym bardziej, iż to alternatywa obuwia na nieomal każdą okazję. Zakładając je upewnij się, iż jeansy prawidłowo przylegają (z niewielką rozciągliwością) do pośladków i bioder. W razie potrzeby – załóż pasek. Ciemne jeansy z prostymi nogawkami i średnim stanem to towarzysz kobiety w dowolnym wieku, a już z pewnością w szafie kobiety dorosłej.
Dopasowana kurtka również powinna się odnaleźć w Twojej szafie. Czerń jest najbardziej uniwersalna, jakkolwiek należy również wziąć pod uwagę kolor granatowy i beżowy. Noś ją do jeansów, spódnic, sukni, spodni – wszystkiego! Przyda Ci się w szafie też czarna ołówkowa spódnica – wybór uniwersalny, wytworny oraz zaskakująco pochlebny, bez względu na rozmiar. Noś ją na dowolną okazję i upewnij się, że jest lekko ciągliwa i drapowana, niemniej jednak nie jest ciasna. W połączeniu z czarnymi rajstopami oraz botkami lub też lakierowanymi czółenkami będzie opisywać się modnie oraz szykownie.