Praktyczne, prędkie i niezniszczalne pojazdy. Auta nietuzinkowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o wielkiej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, żeby podwyższyć zadowolenie dzisiejszego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w aktualnych okresach samochody elektryczne czy też AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Należy podłączyć samochód do kontaktu i zostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie auta mogą zatrzymać się na środku autostrady, czy odwrotnie – opustoszałego pola, albowiem najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również innowacyjne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie machiny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o latających autach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób i opatentować takie auta? To na pewno byłoby oszałamiające doświadczenie dla smakoszy aut oraz prostych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w okresach antycznych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki ekspresowo się męczy oraz nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różne pierwotne wozy.

pioneer

Radioodtwarzacz

Nawigacja Audio-video pioneer

głośniki eliptyczne pioneer